Oversikt over vinnere av Sandarcupen gjennom tidene
A-Finaleresultater i Sandarcupen 2023
Klasse: |
|
|
|
|
|
J-17-11 |
Jenter 17 år, 11'er: |
Fyllingsdalen, FK |
- |
Modum FK |
2 - 0 |
J-15-11 |
Jenter 15 år 11'er: |
Flint Fotball |
- |
Haugar, SK |
2 - 1 |
J-14-11 |
Jenter 14 år, 11'er: |
Nøtterøy IF |
- |
Vigør, FK |
1 - 0 |
J-14-07 |
Jenter 14 år, 7'er: |
Vigør, FK |
- |
Bærums Verk |
3 - 1 |
J-13-09 |
Jenter 13 år, 9'er: |
Øvrevoll Hosle IL - 1 |
- |
Frisk Asker, IF |
1 - 0 |
G-19-11 |
Gutter 17/19 år, 11'er: |
Halsen - 1 |
- |
Åssiden IF G19 |
2 - 1 |
G-16-11 |
Gutter 16 år, 11'er: |
Store Bergan IL |
- |
GØIF |
5 - 4 |
G-15-11 |
Gutter 15 år, 11'er: |
Greipstad IL |
- |
Sandefjord Ballklubb |
2 - 1 |
G-14-11 |
Gutter 14 år, 11'er: |
Manglerud Star |
- |
Snarøya SK |
4 - 0 |
G-14-07 |
Gutter 14 år, 7'er: |
Greipstad IL 1 |
- |
Greipstad IL 2 |
3 - 1 |
G-13-09 |
Gutter 13 år, 9'er: |
Holmen IK 1 |
- |
Kråkerøy IL |
1 - 0 |
|
|
|
|
|
|
B-Finaleresultater Sandarcupen 2023: |
|||||
|
|||||
Klasse: |
|
|
|
|
|
J-15-11 |
Jenter 16 år 11'er: |
Sandar/Store Bergan/ |
- |
Kapp/Lena/ |
1 - 0 |
J-14-11 |
Jenter 14 år, 11'er: |
Stoppen SK |
- |
TrøBå J13/14 |
3 - 0 |
J-13-09 |
Jenter 13 år, 9'er: |
Asker/GUI Blå |
- |
Skedsmo |
1 - 0 |
G-19-11 |
Gutter 17/19 år, 11'er: |
Fet G19 1 |
- |
Borgen 1 |
3 - 1 |
G-16-11 |
Gutter 16 år, 11'er: |
Konnerud IL - 1 |
- |
Lunner FK |
4 - 0 |
G-15-11 |
Gutter 15 år, 11'er: |
TrøBå G15 |
- |
Haugfoss IF |
2 - 0 |
G-14-11 |
Gutter 14 år, 11'er: |
Stoppen SK 3 |
- |
Korsvoll Gremio |
3 - 1 |
G-14-07 | Gutter 14 år, 11'er: | Strømmen | Strømmen Rød | 8 - 7 på str. (o:3-3) |
|
G-13-09 |
Gutter 13 år, 9'er: |
KIF Lions |
- |
Sandefjord |
2 - 1 |
Klassevinnere i Sandarcupen 1979 - 2023: |
||||
Jenter 17/19 år, 11'er: |
Amazone, Runar (6), Nanset, Team Nes Fotball, Trosvik & Åssiden (3) |
|||
Jenter 17/19 år, 7'er: |
Amazone (2) & Manglerud Star |
|||
Jenter 17 år, 11'er: (2019 -> ) |
Fyllingsdalen, Heming & Skeid | |||
Gutter 17/19 år: |
Casa de Noruega (Bra) (3), Futuro Rio (Bra), Halsen, Høybråten & Stovner, Kolbotn, Lyn, Runar, Sandar (3), Sandefjord Fotball (3) & Store Bergan |
|||
Jenter 16 år, 11'er: |
Brumunddal, Bøverbru(2), Eidskog, Geithus/Moingen, Haugar, Holmen, IFK Strømstad, Kolbotn, Kråkerøy/Rolvsøy, Lørenskog, Mathopen/Olsvik, Runar (3), Skarnes, Stoppen, Stängenes, Tolga & Vämbs & Ørn Horten |
|||
Jenter 15/16 år, 7'er: |
Andebu, Aurskog/Finstadbru, FUVO, Holmen, Kvam, Nærbø, Oppegård (2), Store Bergan, Tonstad, Valle & Øvrevoll Hosle |
|||
Jenter 15 år, 11'er: |
Elverum, Flint, Ski, Stokke, Tiller & Ørn Horten |
|||
Gutter 16 år Elite: |
Pequeninos(Bra), Sandefjord Ballklubb & Stokke |
|||
Gutter 16 år, 11'er: |
Eid, Eidskog, Fristad/Sparsör (Sve), GØIF (2), Haderslev (Dan), Lillestrøm, Nanset, Pequeninos(Bra) (9), Sandefjord Ballklubb, Ski, Start, Stokke, Store Bergan, Vigør & Våg., |
|||
Gutter 15/16 år, 7'er: |
Konnerud, Kragerø (4), Lindeberg & Teie |
|||
Gutter 15 år, 11'er: |
Begby, IFK Uddevalla (Sve), Greipstad, Kjelsås, Lyngdal, Myra UIL, Oppsal, Selbak, Skeid, Vedavåg Karmøy, Ørn Horten & Øvrevoll Hosle |
|||
Jenter 14 år, 11'er: |
Arna-Bjørnar (2), Asker (6), Athene Moss, Bremnes, Brumunndal (2), Bærums Verk og Hauger, Fjellhamar, Flint (2), Gol (2), Halsen, Haugar, Hei, Hertzöga (Sve), Holmen, IFK Skoghall (Sve), Kjapp, Koll, Nøtterøy, Raufoss, Sandar (2), Skarphedin, Stag, Strindheim, Store Bergan (4), Team Nes Fotball, Voss & Yven. |
|||
Jenter 14 år, 9'er: |
Lyn & Rælingen |
|||
Jenter 14 år, 7'er: |
Aurland, Birkenes, Helgerød, Lørenskog, Mathopen, Moelven/Åsmarka, Nærbø, Oppegård, Rælingen, Skjetten, Sortland, Store Bergan (2), Storhamar, Trøgstad/Båstad, Töcksfors (Sve), Vigør og Øvrevoll Hosle |
|||
Gutter 14 år, 11'er-Elite: |
Pequeninos(Bra) (2) |
|||
Gutter 14 år, 11'er:
|
Asker, Birkenes, Bærum, Eik Tønsberg, Fevang, Flint, Gimletroll, Graabein, Haderslev (Dan), Holmen, Jetsmark (Dan), Korsvoll, Larvik Turn, Mjøndalen, Manglerud Star, Pequeninos(Bra) (12), Sandefjord, SFA Zambia, Siljan, Skiold, Solberg, Sprint/Jeløy, Stokke (3), Store Bergan, Stovnerkammeratene, Strømsgodset & Tveit. |
|||
Gutter 14 år, 9'er: |
GØIF, Nanset & Spydeberg |
|||
Gutter 14 år, 7'er: |
Andebu, Grane, Greipstad, Gullhaug, Holmen, Kvik Halden, Lindeberg, Lyngdal, Masfjord, Rælingen & Vik |
|||
Gutter 13 år, 11'er: |
Brumunddal, Drøbak/Frogn, Frigg, GØIF, Helset, Mjøndalen, Nøtterøy, Pequenios (Bra), Rjukan, Romsås, Røa, Sandar, Sprint/Jeløy, Stabæk (2), Stag, Stavanger, Store Bergan, Trosterud, Tjølling, Urædd & Øvrevoll Hosle |
|||
Gutter 13 år, 9'er: |
Drøbak/Frogn (2), Holmen, Stag, Store Bergan & Vik |
|||
Gutter 13 år, 7'er: |
Arna Bjørnar, Storm, Vind & Årvoll |
|||
Jenter 13 år, 9'er: |
Bærums Verk og Hauger,Hei, Lyn, Skarphedin, Storhamar & Åkra |
|||
Jenter 13 år, 7'er: |
Skeid, Store Bergan, Stathelle og Omegn & Sørumsand |
|||
Jenter 11/12 år: |
Asker, Hvarnes, Koll (3), Løten & Varteig (2). |
|||
Gutter 12 år: |
Drøbak/Frogn, Filtvedt/Fremad, Frogner, Halden (3), Ham. Kam., Moss, Liungen, Lysekil (Sve), Runar ( 2 ), Sandar, Sandefjord BK, Sprint/Jeløy, Stovnerkammeratene, Strømmen & Torp |
|||
Gutter 11 år: |
GØIF, Heming, Hunnebostrand (Sve), Konnerud, Pors, Sandar & Ski (2). |
|||
Gutter 10 år: |
Ramnes, Runar, Sandefjord BK (2), Stovnerkammeratene (2) & Teie (2). |
|||
Vinnere i Sandarcupen 1979 - 2023 (uansett klasse) |
||||
25 seire: |
Pequenios (BRA) |
|||
12 seire: |
Runar & Store Bergan |
|||
9 seire: |
Sandar |
|||
8 seire: |
Asker |
|||
6 seire: |
Holmen & Sandefjord Ballklubb | |||
5 seire: |
GØIF, Kragerø & Stokke |
|||
4 seire: |
Brumunddal, Drøbak/Frogn, Koll, Kvik Halden, Ski & Stovnerkameratene |
|||
3 seire: |
Casa de Noruega (Bra), Flint, Nanset, Nøtterøy, Oppegård, Sandefjord Fotball, Skeid, Sprint Jeløy, Stag, Teie, Ørn Horten, Øvrevoll Hosle & Åssiden |
|||
2 seire:
|
Andebu, Amazone, Birkenes, Bærums Verk & Hauger, Bøverbru, Eidskog, Gol, Greipstad, Haderslev (Dan), Halsen, Haugar, Hei, Heming, Kolbotn, Konnerud, Korsvoll, Lindeberg, Lyn, Lørenskog, Manglerud Star, Mathopen, Mjøndalen, Nærbø, Rælingen, Skarphedin, Stabæk, Team Nes Fotball, Varteig, Vigør, Vik & Ørn Horten |
|||
1 seier:
|
Arna-Bjørnar, Athene Moss, Aurland, Aurskog/Finstadbru, Begby, Bremnes, Bærum, Bønes, Eid, Eik Tønsberg, Elverum, Fevang, Filtvedt/Fremad, Fjellhamar, Frigg, Fristad/Sparsör (Sve), Frogner, Futuro Rio (Bra), FUVO, Fyllingsdalen, Gimletroll, Geithus/Moingen, Grane, Graabein, Gullhaug, Ham Kam, Helgerød, Helset, Hertzoga (Sve), Huk, Hunnebostrand (Sve), Høybråten & Stovner, Hvarnes, IFK Skoghall (Sve), IFK Strømstad (Sve), IFK Uddevalla (Sve), Jetsmark (Dan) Kjapp, Kapp-Lena, Kjelsås, Kråkerøy, Larvik Turn, Lillestrøm, Liungen, Lyngdal, Lysekil (Sve), Løten, Masfjord, Moelven/Åsmarka, Moss, Myra UIL, Pors, Ramnes, Raufoss, Rendalen, Rjukan, Oppsal, Skarnes, Sortland, Romsås, Røa, Selbak, SFA Zambia, Siljan, Skiold, Skjetten, Solberg, Stange, Start, Stathelle og Omegn, Stavanger, Storm, Stoppen, Stängenes (Sve), Strindheim, Strømmen, Strømsgodset, Sørumsand, Tiller, Tjølling, Tolga, Tonstad, Torp, Trosterud, Trosvik, Tveit, Trøgstad/Båstad, Töcksfors (Sve), Urædd, Vaksdal, Valle, Vansjø/Svinndal, Vâmbs (Sve), Vedavåg Karmøy, Vind, Voss, Våg, Yven, Åkra Årvoll |